• Laimiukas

Pavasarinis vazonėlis su sūrio kremu ir šokoladiniu sausainiu

Updated: Oct 2, 2020

Ingrida Lankelienė
Pavasarinis vazonėlis su sūrio kremu ir šokoladiniu sausainiu

Atėjus kalendoriniam pavasariui ne kiekvienąmet už lango pasitinka žibuoklės ir sprogstantys kačiukai. Dažnai viskas dar sustingę į kaulą, prie autobusų stotelių pūpso kauburiai purvino sniego, šalta ir vakarai dar ne tokie ilgi kaip norėtųsi. Tačiau šiltą pavasario nuotaiką galima susikurti patiems ir geriausiai tai pavys padaryti gaminant lengvus, skanius ir puikiai atrodančius desertus. Tokiais galėsite ne tik pavaišinti savo draugus, bet ir nudžiuginti tėvelius ar į šventę susirinkusius svečius. Užtruksite neilgai, o sužavėti ragautojai negalės atsistebėti jūsų išmone bei fantazija.

Desertui reikės:

Kreminio sūrio Philadelphia – 400 gr.

Grietinėlės – 400 gr.

Kakavos – 10 gr.

Želatinos – 10 gr.

Šokoladinių sausainių – 10 vnt.

Cukraus pudros – 120 gr.

Mėtų papuošimui

Gaminimo eiga:

Jei šokoladiniai sausainiai su kremu, pirmiausia reikia jį nuvalyti. Galite į pagalbą pasikviesti draugus – kas gi atsisakys progos pasmaližiauti. Tada sausainius susmulkinkite virtuviniu smulkintuvu iki miltų, kad atrodytų kaip juoda žemė vazonėliams.

Grietinėlė plakama mikseriu, kol pradeda tirštėti. Tuomet į indą beriame cukraus pudrą sumaišytą su kakava, įdedame kreminį sūrį ir viską gerai išmaišome. Galiausiai supilame ištirpintą želatiną ir dar kartelį gerai pasidarbuojame šaukštu.

Paruošta masė sudedama į permatomas stiklinaites, pabarstoma šokoladinių sausainių trupiniais, papuošimui įsmeigiamas mėtos stiebelis ir viskas! Ant jūsų stalo šaunus, tikru pavasariu kvepiantis desertas! Tik kad iš skanumo neprarytumėte liežuvio, prieš ragaujant bent porą valandų viską palaikykite šaldytuve, kad sustingtų. O tada už šaukštų ir pirmyn! Skanaus!

0 comments

Recent Posts

See All