MOKYKLOMS

Kokia tavo mėgstamiausia knygutė? Neturi? To negali būti, kai šioje žemelėje egzistuoja laimiukai, kurie gali padėti išsirinkti pačią nuostabiausią knygą, kurią norėsis skaityti vėl ir vėl...
 

Šaunieji „Laimiuko“ vadybininkai laukia kvietimo ir mielai atvyktų į Jūsų mokyklą. Čia laimiukai ne tik pristatys žurnalą „Laimiukas“, bet ir surengs nedidelę knygų mugę. Joje leidyklos „Nieko rimto“ naujienos pigiau! 

Kartu su savimi laimiukai atsiveža:

Dieną prieš mugę pradinukus supažindiname su būsimomis prekėmis, jų kainomis. Laimiukai „Nieko rimto“ produkcijos pristatymus taip pat vykdo ir darželiuose.

Jei norite pasikviesti laimiukus į svečius ir susitarti dėl sąlygų ir laiko, kreipkitės čia:
zurnalaslaimiukas@niekorimto.lt +370 684 48015 (Martynas), +370 656 86533 (Paulius)

Mugės ir pristatymai – NEMOKAMI!

Ar matėte, kaip nedrąsiai vaikai prieina prie rašytojo paklausti, kaip parašyti knygą? Netgi suaugę kukliai stovi eilėje norėdami gauti autoriaus parašą. Mes manome, kad gyvas susitikimas su knygos autoriumi yra vienas iš būdų pamilti knygas ir skaitymą. Juk žmones įkvepia žmonės.

Eidvilė Viktorija Buožytė

Rašanti iliustruotoja Lietuvos vaikų literatūros pasaulyje debiutavo su knyga „Kibiras Čarlis ir pelė Pupelė“. Knygoje pasakojama apie parūdijusio kibiro ir mažos pelytės nuotykius. Lydimi bičiulių, Čarlis ir Pupelė imasi drąsių žygių ir sužino, kad didelė draugystė įveikia visus išbandymus, atneša šiek tiek ilgesio ir daug laimės, o kartais pakelia virš debesų!

Autorė mielai atvyks pas jus ir papasakos vaikams apie netikėtą draugystę, keliones ir netgi praves „Pelės Pupelės dirbtuves“!

 

Dėl susitikimų kreiptis el. paštu darbas@niekorimto.lt arba telefonu 8698 70153.

Virgis-Å idlauskas.jpg

Virgis Šidlauskas

„Pirmąją savo knygą būdamas pirmokas pasigaminau iš piešimo sąsiuvinio. Perkirpau ją pusiau, nupiešiau viršelį, didelėmis raidėmis išraičiau trumpą istoriją, kuri buvo skolinta iš „Batuoto katino“, ir knyga buvo baigta. Neužtrukau nė poros valandų. Tik gerokai vėliau sužinojau, kiek daug visko reikia tam, kad gimtų graži ir gera knyga. Todėl savo tikslo link judėjau labai mažais žingsneliais.  Kad neišgąsdinčiau mūzų ir, ko gero, kad pats neišsigąsčiau. O štai 2017-aisiais debiutavau ir su pirmąja savo knyga vaikams „Ulfas ir stebuklinga barzda“. Ko gero, viskas tik prasideda, todėl laikykit kepures – laukia ilgas ir nuotykių pilnas kelias!”

 

Dirbtuvės „Raskim daug draugų!“ ir susitikimas su autoriumi!

Vaikai kartu su autoriumi aiškinsis, kaip susirasti draugų ir kaip būti geru draugu. Kurs dainą draugystei, rašys palinkėjimus ugnikalniukui ant išlankstytų laivelių.

 

Dėl susitikimų kreiptis tiesiai į rašytoją: virgis.sidlauskas@gmail.com arba tel. 860569691.

Neringa Vaitkutė

Po truputį rašinėti pradėjo būdama vos aštuonerių. Ir tai darė nuolatos. Tačiau pati pripažįsta, kad fantastikos žanras ją sužavėjo pats pirmas ir rašyti apie fantastinį pasaulį – daug įdomiau negu apie supančią kasdienybę. N. Vaitkutės knygos stebina iki smulkiausių detalių apgalvotu ir itin tikrovišku pasauliu, kuriame prieš blogį kovoja dar niekada literatūroje neregėti veikėjai – skrajūnai,  gudruoliai, nuotykiautojai. Neringa meistriškai kuria pasakojimo įtampą ir tam nenaudoja bereikalingo smurto. Rašytoja jaunuosius skaitytojus užburia neįtikėtinais vaizdais, prikemša jų galveles įvairiausių faktų ir ragina tikėti, kad net ir būdamas mažas gali nuveikti daug.

 

Dėl susitikimų kreiptis el. paštu darbas@niekorimto.lt arba telefonu 8698 70153.

Šarūnė Baltrušaitienė

Kas blogiau: patirti nesėkmę ar niekada taip ir nepabandyti?

Tikriausiai lengviau ir paprasčiau būtų net ir nebandyti, tuomet tikrai negalėtų kas nors nepavykti... bet ką reikėtų visą tą laiką veikti? Tad gal vis tik geriau reikėtų bandyti. Ką gali žinoti, gal pavyks padaryti kažką toookio, ko nė negalėjai įsivaizduoti? O jei ir nepavyks, bent jau žinosi, kaip kitą kartą nereikėtų daryti. O žinoti visada yra geriau nei nežinoti. Ir visai nesvarbu, jei kas nors sako, kad daug žinosi, greit pasensi. Pažįstu nemažai smalsių ir daug žinančių vaikų, bet dar nei vienas iš jų nepražilo.

 

Dėl susitikimų kreiptis el. paštu darbas@niekorimto.lt arba telefonu 8698 70153.

Benas Bėrantas ir Vilija Kvieskaitė

Smagūs „Riešutorto“ autoriai Benas Bėrantas ir Vilija Kvieskaitė su dideliu džiaugsmu apsilankys pas jus, papasakos vaikams apie savo knygą, kartu paskaitys ir atsakys į visus rūpimus klausimus.

Dirbtuvės „Miško linksmybės“:

  • kartu susipažinsim su miško gyventojais,

  • linksmai puošim proskyną,

  • spalvinsim didįjį piešinį,

  • gaminsim šventines kepurėles,

  • skaitysim „Riešutorto“ knygą. O galbūt nutiks ir dar kažkas netikėto. 

 

Dėl kainos kreiptis tiesiai į autorių: benasbe@gmail.com arba telefonu 8626 30319.