Naujausias numeris

Laimiukas nr6_virselis_d.jpg

Štai ir artėja metų pabaiga su 6-tuoju „Laimiuko“ numeriu. Ir žada ji daug staigmenų bei įdomybių.

Šiame numeryje Laimiuko draugei Saskiai iš Olandijos pavyko susisiekti su įžymiuoju siaubo istorijų kūrėju rašytoju Paulu van Loonu ir paimti iš jo interviu Lietuvos vaikams. O vasarą Laimiukeliauninkas su Saskia lankėsi tolimoje šalyje Irane ir atvežė jums pluoštą įspūdžių.

Saulė Paltanavičiūtė dalijasi ypatinga patirtimi – mažųjų vėžliukų kelionių stebėjimais Graikijos pajūryje. Kiek daug pavojų jiems tenka įveikti!

Kaip šifruoti paslėptas žinutes knygų viršeliuose, pasakoja knygų skaitymo specialistė Eglė, žinoma kaip rašytoja Gaja Guna Eklė.

Nauji Laimiuko draugai Šerlokas Hercas ir daktaras Vatas iš „Ignitis grupės“ atskleis netikėtų patarimų, kaip taupyti energiją ir kvies pasitikrinti žinias apie gamtos tausojimą „Laimiuko“ programėlėje.

Pasaulis be medžių būtų tikrai liūdnas, tad ką daryti, kad taip nenutiktų, mintimis dalijasi šaunūs žurnalo skaitytojai iš Panevėžio „Vilties“ progimnazijos 4 B klasės.

Stebins veidų daiktų nuotraukų galerija, kasdienių ir šventinių įrašų kalendorius, Meškučio Cukriaus skirtukų rinkinukas ir istorijos apie įvykius, kurie užklumpa laukiant Kalėdų!

Smagių skaitinių ir sėkmingų minčių, atliekant Laimiuko užduotėles.

Nr. 6 (86) lapkritis–gruodis

2020 m. SRTRF skyrė 9 000 eur paramą projektui „Atrakink paslaptingą knygų pasaulį“ žurnalo „Laimiukas“ puslapiuose ir
3000 eur paramą projektui „Skaitydamas kuriu save“ tinklalapyje www.laimiukas.com

© 2018, Leidykla „Nieko rimto“, žurnalas „Laimiukas, apipavidalinimas Tatjana Pleskevičienė. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now